Kapital Bank tələbələrin inkişafı üçün növbəti tədbiri keçirdi
Kapital Bank-ın təşkilatçılığı ilə İdarəetmə üzrə Beynəlxalq ekspert və məsləhətçi, “GDG Professionals” şirkətinin rəhbəri Gülzar Quliyevanın təqdimatında “Yeni Dünya, Yeni Sən” başlığı altında məlumat sessiyası keçirilib. Sessiyada Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti, Azərbaycan-Fransız Universiteti, ADA Universiteti, Bakı Mühəndislik Universiteti, Azərbaycan Texniki Universiteti kimi təhsil müəssisələrinin tələbələri fəal şəkildə iştirak ediblər.
Təqdimat zamanı səsləndirilən fikirlər iştirakçılar arasında böyük marağa səbəb olub. Tələbələr “yeni dünya”nın xüsusiyyətləri və onun diktə etdiyi vərdişlər, dəyişiklikləri fürsətə çevirmənin yolları, emosional zəka, gələcəyə baxış, iş müsahibələrinə hazırlıq kimi günümüzdə böyük tələbatla qarşılanan mövzuları interaktiv şəkildə müzakirə edib, fərdi və qrup işləri çərçivəsində həm öz biliklərini, həm də kommunikasiya bacarıqlarını artırıblar.
Tədbirin yekununda gənclər bu cür informativ sessiyaların onların öz gələcək karyera yolunu müəyyənləşdirməsində çox faydalı və təkanverici bir amil olduğunu vurğulayıblar. İştirakçılar şəxsi inkişaf, özünə inam, motivasiya və bir sıra fərqli mövzularda sessiyaların davam etdirilməsi ilə bağlı öz gözləntilərini səsləndirib və sessiyadan müsbət təəssüratlarla ayrılıblar.
Kapital Bank mütəmadi olaraq təhsil layihələrinə diqqət ayırır. Bankın Beynəlxalq Təhsil Sərgisində, Respublika Fənn Olimpiadasında, Azərbaycan üçün öyrət, “Təhsil Avtobusu”, “Bir ideyam var”, Sabah qrupları kimi müxtəlif layihələrdə iştirakı, habelə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, Bakı Mühəndislik Universiteti, Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti, ADA Universiteti və digər təhsil müəssisələri ilə birgə fəaliyyəti buna əyani sübutdur. Yaxın gələcəkdə də, təhsil sahəsində yeni layihələrin həyata keçirilməsi planlaşdırılır.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-a daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi – 106 filialı və 24 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün – https://kbl.az/krdt, BirKart sifarişi üçün – https://kbl.az/tkstcrd.

Kapital Bank held another event for the student development
Kapital Bank organized an information session entitled Yeni Dünya, Yeni Sən (New World, New You), led by Gulzar Guliyeva, CEO of GDG Professionals, international expert and management consultant. Students of Azerbaijan State University of Economics, Azerbaijan State Oil and Industry University, Azerbaijan-French University, ADA University, Baku Engineering University and Azerbaijan Technical University took an active part in the session.
The ideas expressed during the presentation aroused great interest among the participants. The students interactively discussed such hot topics as the features and habits dictated by the “new world”, ways of turning changes into opportunities, emotional intelligence, vision of the future, preparation for interviews, as well as improved their knowledge and communication skills within the framework of individual and group work.
At the end of the event, the students emphasized that such information sessions are a very useful and stimulating factor in determining their future career. The participants expressed their expectations regarding the continuation of sessions on personal development, self-confidence, motivation and a number of other topics and left with positive impressions from the session.
Kapital Bank focuses efforts on educational projects. The bank contributes to such projects as the International Educational Exhibition, Republican School Olympiad, Teach for Azerbaijan, Knowledge Bus, Sabah Group, plus work together with the Azerbaijan State University of Economics, Baku Engineering University, Azerbaijan State Oil and Industry University, ADA University and other educational institutions.
Kapital Bank, the country's first bank, is part of PASHA Holding. Kapital Bank has the largest service network in Azerbaijan with 106 branches and 24 departments all over the country. For more detailed information about the Bank’s products and services, please refer to www.kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the Bank’s various social network pages. To apply for a consumer loan visit https://kbl.az/krdt, for a BirKart installment card visit https://kbl.az/tkstcrd.