Kapital Bank müştərilərin kreditini ödəyəcək
Kapital Bank nağd pul krediti götürən müştərilər üçün ənənəvi “Kreditini biz ödəyək” adlı stimullaşdırıcı lotereya keçirir. Şərtlərə görə 4 aprel – 8 may 2022-ci il tarixləri arasında onlayn kanallar vasitəsilə kredit götürən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərlər.
14 aprel, 21 aprel, 28 aprel və 5 may 2022-ci il tarixlərində keçirilən tirajlar zamanı hər həftə üzrə 10 müştərinin maksimum 500 AZN olmaqla aylıq kredit ödənişi bank tərəfindən ödəniləcək. 12 may 2022-ci il tarixində keçiriləcək son tirajda isə ümumilikdə lotereyada iştirak hüququ qazanan, hətta əvvəlki tirajlarda qalib olan 3 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
Qeyd edək ki, əməkhaqqını Kapital Bank və ya digər banklardan alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini maksimum 60 ayadək ala bilərlər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 15%-dən başlayır, nağdlaşma komissiyası isə 0% təşkil edir.
Kredit üçün https://www.kapitalbank.az saytına, Birbank rəqəmsal bankına, 8196 qısa nömrəsinə 1 yazıb göndərməklə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət etmək kifayətdir. Kredit şərtləri və lotereya barədə ətraflı məlumat üçün – https://bit.ly/3Ka30. Lotoreyada iştirakınızı yoxlamaq üçün – https://bit.ly/3j5W1.

Kapital Bank holds a traditional lottery called “Kreditini biz ödəyək” (“We will pay your loan”) for customers who have taken out a cash loan. According to the terms, customers who get a loan with Kapital Bank from April 4 to May 8, 2022 through online channels automatically become lottery participants and get a chance to win.
During each draw, which will be held on April 14, April 21, April 28 and May 5, 2022, the bank will pay a monthly loan expense (up to 500 AZN) of 10 winners. In the last draw, which will take place on May 12, 2022, in which all participants and even winners of previous draws will take part, Kapital Bank will repay the entire loan amount of 3 customers (up to 10,000 AZN).
It should be noted that everyone who receives a salary from Kapital Bank or other banks can take out a cash loan of up to 30 thousand manats for up to 60 months. The annual interest rate on cash loans starts from 15%, plus the loan withdrawal fee is 0%.
To apply for a loan, you can use the website https://www.kapitalbank.az or Birbank digital bank, send 1 to the 8196 shortcode or write to the bank's pages on social networks. To discover more about the lottery and the loan terms, follow the link https://bit.ly/3Ka30. To check your participation in the lottery visit https://bit.ly/3j5W1.