Kapital Bank müştərilərin kreditini ödəyəcək
Kapital Bank nağd pul krediti götürən müştərilər üçün ənənəvi “Kreditini biz ödəyək” adlı stimullaşdırıcı lotereya keçirir. Şərtlərə görə 4 aprel – 8 may 2022-ci il tarixləri arasında onlayn kanallar vasitəsilə kredit götürən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərlər.
14 aprel, 21 aprel, 28 aprel və 5 may 2022-ci il tarixlərində keçirilən tirajlar zamanı hər həftə üzrə 10 müştərinin maksimum 500 AZN olmaqla aylıq kredit ödənişi bank tərəfindən ödəniləcək. 12 may 2022-ci il tarixində keçiriləcək son tirajda isə ümumilikdə lotereyada iştirak hüququ qazanan, hətta əvvəlki tirajlarda qalib olan 3 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
Qeyd edək ki, əməkhaqqını Kapital Bank və ya digər banklardan alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini maksimum 60 ayadək ala bilərlər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 15%-dən başlayır, nağdlaşma komissiyası isə 0% təşkil edir.
Kredit üçün https://www.kapitalbank.az saytına, Birbank rəqəmsal bankına, 8196 qısa nömrəsinə 1 yazıb göndərməklə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət etmək kifayətdir. Kredit şərtləri və lotereya barədə ətraflı məlumat üçün – https://bit.ly/3Ka30. Lotoreyada iştirakınızı yoxlamaq üçün – https://bit.ly/3j5W1.

Kapital Bank оплатит кредиты клиентов
Kapital Bank проводит для клиентов, взявших кредит наличными, традиционную лотерею «Kreditini biz ödəyək» («Мы оплатим твой кредит»). Согласно условиям, клиенты, оформившие кредит в Kapital Bank с 4 апреля по 8 мая 2022 года через онлайн-каналы, автоматически становятся участниками лотереи и получают шанс стать победителями.
В ходе каждого тиража, который пройдет 14 апреля, 21 апреля, 28 апреля и 5 мая 2022 года, банк оплатит 10 победителям ежемесячный платеж по кредиту (до 500 AZN). В последнем тираже, который состоится 12 мая 2022 года и в котором примут участие все участники и даже победители предыдущих тиражей, Kapital Bank погасит 3 клиентам всю сумму кредита (до 10 000 AZN).
Следует отметить, что каждый, кто получает зарплату на карту Kapital Bank или карту другого банка, может взять кредит наличными до 30 тыс. манатов на срок до 60 месяцев. Ставка по кредиту наличными начинается от 15% годовых, а комиссия за обналичивание составляет 0%.
Для подачи заявки на кредит можно воспользоваться сайтом https://www.kapitalbank.az или цифровым банком Birbank, отправить 1 на короткий номер 8196 либо написать на страницы банка в социальных сетях. Для более подробной информации о лотерее и условиях кредита перейдите по ссылке https://bit.ly/3Ka30. Чтобы проверить свое участие в лотерее: https://bit.ly/3j5W1.