Kapital Bank-dan mükafatlarla dolu “50 gün 50 hədiyyə” lotereyası
Kapital Bank nağd pul krediti alan müştərilər üçün xüsusi bir təkliflə gəlir: “50 gün 50 hədiyyə” adlı stimullaşdırıcı lotereya! Şərtlərə görə 15 aprel-3 iyun 2024-cü il tarixlərində “Gündəlik təlabat krediti” üçün müraciət edən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərlər.
3 tirajdan ibarət lotereyada 1-ci və 2-ci tirajın hərəsində 23 nəfər olmaqla 46 qalibin maksimum 500 AZN aylıq kredit ödənişi, son tirajda isə 4 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
“Gündəlik təlabat krediti”ni onlayn kanallardan (kapitalbank.az, birbank.az və Birbank mobil tətbiqi) müraciət edərək əldə edən müştərilər lotereyada 5 iştirak şansı, filiala  müraciət edərək kredit əldə edən müştərilər isə 1 iştirak şansı qazanırlar.
Ətraflı məlumat üçün:  https://kbl.az/ltlt
Qeyd etmək lazımdır ki, rəsmi gəliri olan hər kəs Kapital Bank-dan 50 000 AZN-dək “Gündəlik təlabat krediti”ni illik 10.9% dən başlayaraq 59 ayadək müddətə əldə edə bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 117 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— https://kbl.az/prgtk , Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc.

Kapital Bank will repay the entire loan amount of 4 customers up to 10 000 AZN.
Kapital Bank introduces a special campaign for customers taking out cash loans: an exciting lottery called “50 gün 50 hədiyyə” (“50 days 50 gifts”)! According to the terms, customers who get “a daily demand loan” with Kapital Bank from April 15 to June 3, 2024 automatically become lottery participants and get a chance to win.
The lottery consists of 3 draws. In the first and second draws, the bank will pay a monthly loan expense (up to 500 AZN) of 46 winners with 23 winners for each draw. In the last draw, Kapital Bank will repay the entire loan amount of 4 customers (up to 10 000 AZN).
Customers who get a daily deman loan through online channels (kapitalbank.az, birbank.az, and the Birbank mobile app) will receive 5 chances to participate in the lottery, while those obtaining loans by visiting branches receive 1 chance.
For more information, please visit: https://kbl.az/ltlt
It should be mentioned that customers with official income can obtain loans up to a maximum of 50 000 AZN with terms starting from 10.9% apr. The offered loan is provided for a duration of up to 59 months.