Kapital Bank daha bir filialını istifadəyə verdi
Ölkənin ən geniş filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank daha bir filialını istifadəyə verdi. Bu dəfə açılan yeni filial Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Vunq Tau küçəsi 83 ünvanında (Ukrayna dairəsindəki ASAN Xidmətin yaxınlığında) yerləşir. Tusi filialı müştərilərə ənənəvi bank xidmətləri göstərmək üçün bütün zəruri imkanlara və şəraitə malikdir.
Kapital Bank-ın Tusi filialı müştərilərə hesablaşma-kassa əməliyyatları, əmanətlər, müxtəlif növ kreditlər, plastik kartlar, kommunal, rabitə və digər xidmətlərin ödənişləri, valyuta mübadiləsi və sair bank xidmətlərini təklif edir.
Qeyd edək ki, Kapital Bank 2015-ci ildən etibarən Bakı və regionlarda həyata keçirdiyi filial şəbəkəsinin transformasiyası layihəsini həyata keçirir. İndiyədək 70-dən çox filialda əsaslı təmir və yerdəyişmə prosesi həyata keçirilib, 40-dan çox yeni filial və şöbə istifadəyə verilib. Layihənin davamı olaraq ilin sonuna qədər bir sıra şəhər və rayonlarda yeni xidmət nöqtələri açılacaq, həmçinin bəzi filial və şöbələr əsaslı təmir olunaraq müştərilərin xidmətinə veriləcək.

Kapital Bank has opened a new Tusi branch in the Khatai district of Baku. The new office is located at 83 Vung Tau Street (just a step away from the ASAN Xidmət office, located near Ukrainian traffic circle). The branch has all the necessary facilities and conditions to provide customers with traditional banking services at a high level.
With a focus on traditional face-to-face banking, the Tusi branch offers customers clearing and settlement, deposits, different types of loans, payment cards, money transfers, currency exchange, utility payments, as well as other banking services.
It should be noted that Kapital Bank has been continuing the branch network transformation project in Baku and regions since 2015. Over the past years, more than 70 branches have been overhauled and moved to new offices, more than 40 new branches and departments have been put into operation. As a continuation of the transformation project, this year it is planned to carry out thorough repairs in several more capital and regional offices, as well as to open new branches and departments.