Kapital Bank-ın iştirakı ilə Naxçıvanda ilk “Karyera sərgisi” keçirildi
Naxçıvan Muxtar Respublikasında ilk dəfə Naxçıvan Muxtar Respublikasının Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Səlahiyyətli Nümayəndəliyi, Naxçıvan Muxtar Respublikası Nazirlər Kabineti və Naxçıvan Dövlət Universitetinin birgə təşkilatçılığı ilə muxtar respublikasının 100 illik yubileyinə həsr olunmuş “Karyera sərgisi” keçirilib.
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın da iştirak etdiyi tədbirdə 60-dan çox dövlət, özəl və qeyri-hökümət təşkilatları iştirak edib.
Sərgidə xüsusi stendi olan Kapital Bank əməkdaşları bankda işləmək istəyən namizədləri karyera imkanları və işə qəbul prosesi haqqında ətraflı məlumatlandırıblar. Namizədlər Kapital Bank-ın stendində öz CV-lərini təqdim etmək və vakansiyalar haqqında daha ətraflı məlumat almaq imkanına sahib olublar. Bankın nümayəndələri, gənclərə işə qəbul prosesində uğur qazanmaları üçün məsləhətlər verib və onların suallarını cavablandırıblar.
Kapital Bank-ın Korporativ satışlar departamentinin Naxçıvan zonası üzrə meneceri Murad Sevdimaliyev sərgidə bankın iştirakının əhəmiyyətini vurğulayıb. “Biz Kapital Bank olaraq, hər zaman gənclərin karyera inkişafına dəstək olmağa hazırıq. Naxçıvan Muxtar Respublikasının 100 illik yubileyi münasibətilə keçirilən bu karyera sərgisi gənclərin iş dünyası ilə tanış olması və peşəkar həyatlarına uğurlu başlanğıc etməsi üçün böyük bir fürsətdir”.
Kapital Bank bu tip əhəmiyyətli sərgilərdə iştirak etməklə regionun iqtisadi inkişafına və gənclərin peşəkar həyatlarına töhfə verməyə davam edəcək.

При участии Kapital Bank в Нахчыване прошла первая «Выставка карьеры»
Впервые в Нахичеванской Автономной Республике при совместной организации полномочного представительства Президента Азербайджанской Республики в Нахичеванской Автономной Республике, Кабинета министров Нахичеванской Автономной Республики и Нахичеванского государственного университета прошла «Выставка карьеры», посвящённая 100-летию Нахчыванской Автономной Республики.
При участии первого банка страны Kapital Bank, к мероприятию также присоединились более 60 государственных, частных и неправительственных организаций.
Сотрудники Kapital Bank, занявшие на выставке специальный стенд, подробно проинформировали кандидатов, желающих работать в нашем банке, о возможностях карьерного роста и процессе найма. Кандидаты смогли представить свои резюме и получить более подробную информацию о вакансиях на стенде Kapital Bank. Представители банка дали молодым людям советы по успешному трудоустройству и ответили на их вопросы.
Мурад Севдималиев, менеджер департамента корпоративных продаж Kapital Bank по Нахичеванскому региону подчеркнул важность участия банка в выставке. «Как Kapital Bank, мы всегда готовы поддержать карьерный рост молодых людей. Эта выставка карьеры, проводимая по случаю 100-летия Нахичеванской Автономной Республики, является прекрасной возможностью для молодежи познакомиться с миром работы и успешно начать свою профессиональную карьеру».
Kapital Bank продолжит вносить свой вклад в экономическое развитие региона и профессиональную жизнь молодежи, участвуя в таких важных выставках.