Kapital Bank-ın 150 illiyinə özəl keçirilən lotereyanın ikinci tirajı yekunlaşdı
Kapital Bank-ın 150 illik yubileyi münasibətilə Birbank taksit kartı sahibləri üçün keçirilən lotereyanın 2-ci tirajı 10 sentyabr 2024-cü il tarixində yekunlaşıb. 1-31 avqust 2024-cü il tarixlərində edilən əməliyyatları əhatə edən tirajda 3333 nəfər qalib seçilib. Onlardan 2300 nəfər 5 AZN, 1000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 20 nəfər 100 AZN, 10 nəfər 500 AZN, 2 nəfər 1000 AZN, 1 nəfər isə 10 000 AZN pul mükafatı qazanıb.
Lotereya qaliblərinin siyahısı: https://kbl.az/150tiraj2
Xatırladaq ki, lotereyanın əsas uduş məbləği 150 000 manatdır. 30 sentyabr 2024-cü il tarixinədək keçiriləcək lotereyada Birbank taksit kartı sahibləri minlərlə pul mükafatı və keşbeklər qazanırlar. Lotereyanın final tirajı 15 oktyabr 2024-cü il tarixində keçiriləcək.
Lotereyanın şərtlərinə əsasən Birbank taksit kartları ilə edilən hər 50 AZN və üzəri nağdlaşdırma, birdəfəlik ödəniş (POS-terminal, onlayn ödənişlər) və köçürmə əməliyyatları müştəriyə 1 bilet (lotereyada iştirak şansı) qazandırır. Taksit (ödəniş məbləğinin aylara faizsiz bölünməsi) və Ninja (əməliyyat məbləğinin aylara komissiya ilə bölünməsi) əməliyyatları zamanı kart sahibi hər 50 AZN üçün 10 bilet əldə edir.
Lotereya iştirakçılarına öz aktivliklərini rahat izləmək şansı da yaradılıb. Belə ki, müştərilər Birbank mobil tətbiqində “Bizdən sizə” bölməsində yerləşən “Lotereya” səhifəsinə keçid edərək əldə etdikləri biletlərin sayını görə bilərlər. Bundan başqa səhifədə hər ay yenilənən “Tapşırıqlar”ı tamamlamaqla əlavə bilet qazanmaq şansı da yaradılıb.

The second draw of the lottery held for Birbank installment cardholders in celebration of Kapital Bank’s 150th anniversary concluded on September 10, 2024. This draw covered transactions made between August 1 and 31, 2024, and 3,333 winners were selected. Among them, 2,300 people won a cashback of 5 AZN, 1,000 people won 10 AZN, 20 people won 100 AZN, 10 people won 500 AZN, 2 people won 1,000 AZN, and 1 person won a cash prize of 10,000 AZN.
List of lottery winners: https://kbl.az/150tiraj2
We would like to remind you that the main prize of the lottery is 150,000 AZN. Until September 30, 2024, Birbank installment cardholders can win thousands of cash prizes and cashbacks through the lottery. The final draw will be held on October 15, 2024.
According to the lottery rules, every 50 AZN or more in cash withdrawals, one-time payments (POS terminals, online payments), and transfers made with Birbank installment cards earn the customer one ticket (chance to participate in the lottery). During installment (interest-free monthly payment splitting) and Ninja (monthly payment splitting with commission) operations, cardholders receive 10 tickets for every 50 AZN.
Lottery participants can easily track their activity. Customers can view the number of tickets they have earned by accessing the “Lottery” page under the “From Us to You” section in the Birbank mobile app. Additionally, participants have the opportunity to earn extra tickets by completing monthly “Tasks” updated on the page.