Kapital Bank 49 müştərinin kreditini ödədi
Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank nağd pul krediti götürən müştərilər üçün yenidən “Kreditini biz ödəyək” adlı stimullaşdırıcı lotereya keçirirdi. Şərtlərə görə 6 fevral – 29 mart 2023-cü il tarixləri arasında onlayn müraciət kanalları (kapitalbank.az, birbank.az, umico.az saytları, Birbank mobil tətbiqi, 8196 qısa nömrəsinə 1 yazaraq, (+99450) 999 81 96 WhatsApp nömrəsindən və ya sosial şəbəkələrdən) vasitəsilə nağd pul krediti götürən müştərilər iki iştirak şansı, Kapital Bank filiallarından nağd pul krediti götürənlər isə bir iştirak şansı qazanaraq avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərdilər.
5 aprel tarixində lotereyanın 2-ci tirajı keçirilib və daha 23 müştəri kreditinin aylıq ödənişini (500 AZN-dək) hədiyyə qazanıb. Həmçinin ümumilikdə lotereyada iştirak hüququ qazanan, hətta əvvəlki tirajlarda qalib olan 3 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödənildi. Qaliblərin siyahısı sayta əlavə olunub – https://kbl.az/kbgtkl.

Kapital Bank paid back the loans of 49 customers
As previously reported, Kapital Bank held a lottery called “Kreditini biz ödəyək” (“We will pay your loan”) for customers who took a cash loan. According to the terms, customers who had taken out a loan with Kapital Bank from February 6 to March 29, 2023 through online channels (kapitalbank.az, birbank.az, umico.az websites, Birbank mobile app, short number 8196, WhatsApp number (+ 99450) 999 81 96 or social media) get 2 chances, and customers who had taken out a loan at Kapital Bank’s branches get 1 chance to automatically participate in the lottery.
On April 5, the second draw of the lottery took place, and another 23 customers received a gift in the amount of their monthly loan payment (up to 500 AZN). Kapital Bank also repaid the entire loan amount of AZN 10,000 maximum to 3 clients. To find out the list of winners follow https://kbl.az/kbgtkl.
It should be noted that anyone who receives a salary on a Kapital Bank card or a card of any other bank can take a cash loan of up to AZN 30,000 for a period of up to 59 months. The annual percentage rate for cash loan starts at 13%, and the cashing commission is 0%. To apply for a loan, go the https://www.kapitalbank.az or Birbank digital bank, send 1 to the short number 8196 or write to the bank's pages on social networks. For more information about the lottery and loan conditions, follow https://kbl.az/kbgtkl.