BirKart və “Ürəklər” artıq Şuşada
Ölkənin ən məşhur taksit kartlarından olan BirKart Azərbaycanda ilk dəfə olaraq düşmən işğalından azad olunan şəhərdə ilk partnyoru – AzCake ilə əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayıb. İstehsal sahəsi və mağazadan ibarət olan AzCake, Şuşa şəhərində fəaliyyətə başlayan ilk sahibkarlıq subyektidir.
Əməkdaşlıq çərçivəsində qədim Şuşa şəhərimizdə bir neçə gün əvvəl ilk filialını açan AzCake mağazasında alış-veriş edən BirKart sahibləri, məbləği 2 taksitlə ödəyə bilərlər. Bununla da dövlət tərəfindən mülki əhaliyə Şuşaya getmək imkanı yaradılan kimi, taksit imkanından yararlanmaq olar.
Həmçinin, BirBank mobil tətbiqi vasitəsilə 1000 “Ürək” müqabilində pulsuz şirniyyat əldə etmək olar. Bildiyiniz kimi BirBank istifadəçiləri POS-terminal, İnternet və BirBank vasitəsilə ödənişlər edərək, “Ürəklər” qismində olan bonuslar qazanırlar və sonra həmin bonusları müxtəlif hədiyyələrə və kuponlara dəyişə bilirlər.
Qeyd edək ki, BirKart-ın 4 növü var – taksit, taksit/cashback, taksit/miles və taksit/Umico. BirKart bir sıra üstünlüklərə malikdir: 18 ayadək faizsiz taksitlə hissə-hissə ödəmək imkanı, birdəfəlik ödənişlərdə 40 günədək güzəşt müddəti, istənilən aviabiletə dəyişilməsi mümkün olan millərin toplanması, həmçinin 1,5%-dən başlayan cashback imkanı, SMS məlumatlandırma xidməti isə pulsuzdur. BirKart-ın ölkə üzrə 7500-dən çox partnyor şəbəkəsi fəaliyyət göstərir və bu say artmaqdadır.
BirKart haqqında ətraflı məlumat üçün www.birkart.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook səhifəsinə www.facebook.com/birkart.az müraciət edə bilərsiniz. BirKart sifarişi üçün həmçinin 8196 qısa nömrəsinə SMS və ya (+994 51) 250 99 99 nömrəsinə WhatsApp vasitəsilə müraciət etmək olar.

BirKart and “Hearts” already in Shusha!
BirKart, one of the most popular installment cards in the country, has signed a cooperation agreement with its first partner from the liberated regions – “AzCake” bakery. “AzCake” is the first business entity to start operating in the liberated city of Shusha.
As part of the cooperation, BirKart holders who make purchases in the “AzCake” store, which opened its first branch in our ancient city of Shusha a few days ago, can pay the amount in 2 installments.
In addition, through the BirBank mobile application, in exchange for 1000 reward “Hearts”, customers can purchase confectionery products from “AzCake” for free. As a reminder, BirBank users, making payments through POS terminals, the Internet and the application itself, earn bonuses in the form of “Hearts”, which can then be redeemed for various gifts and coupons.
It should be noted that the BirKart card is presented in four types — BirKart (classic installment card), BirKart Cashback (installment card/cashback), BirKart Miles (installment/miles) and BirKart Umico (installment/Umico). BirKart has a number of advantages, such as: obtaining an installment for up to 18 months, up to 40 days of interest-free loan in case of one-time payment, accumulation of miles that can be redeemed for any air ticket and possibility to receive from 1,5% to 30% of cashback when paying for products and services. SMS notification service is provided free. BirKart has more than 7500 partner stores all over the country and this number is constantly growing.
For more detailed information about BirKart please refer to www.birkart.az, 196 Call Centre or the cards’s Facebook page www.facebook.com/birkart.az. You can also order BirKart by sending "1" to 8196 short number or contacting (+994 51) 250 99 99 via WhatsApp.