Birbank Biznes-dən regionda yaşayan sahibkarlara dəstək
Sahibkarların müxtəlif resurslara çıxışını dəstəkləyən, onlara sürətli və sərfəli maliyyə həlləri təqdim edən Birbank Biznes, bu dəfə regionda yaşayan sahibkarlara dəstək olacaq. Belə ki, Sahibkarlar Günü münasibətilə 26 aprel tarixində Gəncə şəhərində satış yarmarkası təşkil ediləcək.
Tədbirdə Birbank Biznes mobil tətbiqindən qeydiyyatdan keçən, aktiv olan, eləcə də Gəncə və ətraf regionlarda fəaliyyət göstərən mikro sahibkarlar iştirak edə biləcəklər. Bütün şərtlərə uyğun olan sahibkarlardan təsadüfi yolla seçilənlər yarmarkada heç bir ödəniş etmədən iştirak şansı qazanacaqlar.
Qeyd edək ki, tədbir 26 aprel 2025-ci il tarixində saat 10:00-dan 22:00-a dək Gəncə şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 433 ünvanında yerləşən “Gəncə Mall”-da baş tutacaq. Tədbirin sonunda iştirakçılar və qonaqlar üçün əyləncəli proqram təşkil ediləcək.
Birbank Biznes bu təşəbbüslə sahibkarların fəaliyyətini dəstəkləməyi və onların bizneslərinin tanıdılması, inkişafı üçün yeni imkanlar yaratmağı hədəfləyir. Layihə sahibkarların məhsullarını tanıtmaqla yanaşı, həm də onların iqtisadi inkişafını dəstəkləməyə və bir-birlərini tanıyıb yeni əlaqələr qurmalarına yönəlib. Həmçinin, yarmarka regionda müxtəlif biznes sahələrində fəaliyyət göstərən sahibkarların məhsul və xidmətlərini daha geniş auditoriyaya təqdim etmələrini təmin edəcək, iqtisadi əlaqələrin genişlənməsi və rəqabət qabiliyyətinin artırılması üçün də zəmin yaradacaq.

Birbank Biznes продолжает оказывать поддержку предпринимателям в регионах.
Birbank Biznes, поддерживающий доступ предпринимателей к различным ресурсам и предлагающий им быстрые и выгодные финансовые решения, на этот раз окажет поддержку предпринимателям, проживающим в регионах. Так, в честь Дня предпринимателя 26 апреля в городе Гянджа будет организована ярмарка продаж.
В мероприятии смогут принять участие предприниматели, зарегистрировавшиеся в мобильном приложении Birbank Biznes, а также активные микро предприниматели, работающие в Гяндже и близлежащих районах.
Среди всех подходящих предпринимателей будут случайным образом выбраны те, кто получит возможность бесплатно участвовать в ярмарке.
Отметим, что мероприятие состоится 26 апреля 2025 года с 10:00 до 22:00 в торговом центре «Гянджа Молл», по адресу город Гянджа, проспект Гейдара Алиева, 433. В конце мероприятия для участников и гостей будет организована развлекательная программа.
Birbank Biznes ставит своей целью поддержать деятельность предпринимателей через эту инициативу, а также создать новые возможности для продвижения и развития их бизнеса. Проект направлен не только на продвижение продукции предпринимателей, но и на поддержку их экономического развития, а также на установление взаимных связей и создание новых контактов. Кроме того, ярмарка обеспечит предпринимателям возможность представить свои товары и услуги более широкой аудитории, что поспособствует расширению экономических связей и повышению конкурентоспособности.