Birbank Biznes-dən regionda yaşayan sahibkarlara dəstək
Sahibkarların müxtəlif resurslara çıxışını dəstəkləyən, onlara sürətli və sərfəli maliyyə həlləri təqdim edən Birbank Biznes, bu dəfə regionda yaşayan sahibkarlara dəstək olacaq. Belə ki, Sahibkarlar Günü münasibətilə 26 aprel tarixində Gəncə şəhərində satış yarmarkası təşkil ediləcək.
Tədbirdə Birbank Biznes mobil tətbiqindən qeydiyyatdan keçən, aktiv olan, eləcə də Gəncə və ətraf regionlarda fəaliyyət göstərən mikro sahibkarlar iştirak edə biləcəklər. Bütün şərtlərə uyğun olan sahibkarlardan təsadüfi yolla seçilənlər yarmarkada heç bir ödəniş etmədən iştirak şansı qazanacaqlar.
Qeyd edək ki, tədbir 26 aprel 2025-ci il tarixində saat 10:00-dan 22:00-a dək Gəncə şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 433 ünvanında yerləşən “Gəncə Mall”-da baş tutacaq. Tədbirin sonunda iştirakçılar və qonaqlar üçün əyləncəli proqram təşkil ediləcək.
Birbank Biznes bu təşəbbüslə sahibkarların fəaliyyətini dəstəkləməyi və onların bizneslərinin tanıdılması, inkişafı üçün yeni imkanlar yaratmağı hədəfləyir. Layihə sahibkarların məhsullarını tanıtmaqla yanaşı, həm də onların iqtisadi inkişafını dəstəkləməyə və bir-birlərini tanıyıb yeni əlaqələr qurmalarına yönəlib. Həmçinin, yarmarka regionda müxtəlif biznes sahələrində fəaliyyət göstərən sahibkarların məhsul və xidmətlərini daha geniş auditoriyaya təqdim etmələrini təmin edəcək, iqtisadi əlaqələrin genişlənməsi və rəqabət qabiliyyətinin artırılması üçün də zəmin yaradacaq.

Birbank Biznes, which supports entrepreneurs' access to various resources and offers them convenient, quick and profitable financial solutions, will this time provide support to regional entrepreneurs. Therefore, in honor of Entrepreneur's Day on April 26th, a sales fair will be organized in the city of Ganja.
Micro business owners who register in the Birbank Biznes mobile app, are active, and operate in Ganja and neighboring regions will be able to participate in the event. Entrepreneurs who meet all the conditions will be randomly selected and will have the opportunity to participate in the fair free of charge.
It should be noted that the event will take place on April 26, 2025, from 10:00 AM to 10:00 PM at the “Ganja Mall” shopping center, located at Ganja city, Heydar Aliyev Avenue, 433. At the end of the event, an entertainment program will be organized for participants and guests.
Birbank Biznes aims to support the activities of entrepreneurs through this initiative, as well as create new opportunities for promoting and developing their businesses. The project is not only aimed at promoting the entrepreneurs' products but also at supporting their economic development, fostering mutual relationships, and creating new contacts. In addition, the fair will provide entrepreneurs with the opportunity to present their products and services to a broader audience, which will contribute to the expansion of economic ties and the enhancement of competitiveness.