Birbank Biznes-dən fərdi sahibkarlar üçün mobil tətbiq ilə onlayn hesab açmaq imkanı
Birbank Biznes hər zaman fərdi sahibkarlar üçün rahat və əlçatan funksiyalar, o cümlədən fərqli məhsullar təqdim edir. Belə ki, Birbank Biznes mobil tətbiqinə əlavə edilən yeni funksiya sayəsində fərdi sahibkarlar artıq bank filiallarına getmədən və veb sayt üzərindən qeydiyyatdan keçmədən mobil tətbiq vasitəsilə onlayn hesab aça bilərlər.
Bunun üçün Birbank Biznes mobil tətbiqini yüklədikdən sonra “Müştəri ol” düyməsinə keçid edərək şəxsi və şirkət haqqında ilkin məlumatları doldurmaq, “Asan İmza” ilə müqavilə imzalayaraq və video üz tanıma prosedurlarını tamamlayaraq ortalama 3 dəqiqə müddətində hesab açmaq mümkündür.
Vaxt itirmədən https://onelink.to/ej5bbu linkinə keçid edərək Birbank Biznes mobil tətbiqini yükləyə və sahibkar hesabı aça bilərlər.
Qeyd edək ki, Birbank Biznes mobil tətbiqində biznes sahiblərinin mütəmadi istifadə etdiyi bir sıra xidmətlər var:

Birbank Biznes always provides convenient and efficient features for individual entrepreneurs, including various products. With the new function added to the Birbank Biznes mobile application, individual entrepreneurs can now open accounts online through the mobile application without the need to visit bank branches or register through the website.
After downloading the Birbank Biznes mobile application, by clicking the müştəri ol” button, individuals can fill in preliminary information about themselves and their company, sign contracts with “Asan İmza” and complete video facial recognition procedures, thus being able to open an account within almost 3 minutes.
Without wasting time, you can now download the Birbank Biznes mobile application and open an entrepreneur account by clicking on : https://onelink.to/ej5bbu.
It should be noted that the Birbank Business mobile application offers a range of services that business owners regularly use: