Belə ki, Birbank Bahar lotereyasına 11 mart - 15 may tarixlərində yeni nağd kredit və ya kredit kartı əldə edən hər kəs qoşula bilər. Siz də qoşulun və şansınızı sınayın.
Ətraflı məlumat üçün klik et
Lotereyada kimlər iştirak edə bilər?
Qeyd olunmuş tarixlərdə onlayn və məsafədən müraciət kanallarından – kapitalbank.az, birbank.az, umico.az, m10 və ya Birbank tətbiqindən və telesatış kanallarından nağd kredit və ya kredit kartı əldə edən, 18 yaşına çatmış Azərbaycan vətəndaşları
Lotereya şansları necə hesablanır?
Şanslar tiraj keçirilən tarixlərdə əldə edilmiş kredit və ya kredit kartı məbləğindən asılı olaraq təqdim olunur.
• Birbank, m10 və ya Umico.az-dan əldə edilən hər 1000 AZN-dək kredit məbləği üçün 1 şans;
• Birbank taksitBirbank Star kartlarının hər 1000 AZN-dək kredit məbləği üçün 1 şans;
• Bundan başqa, Birbank Star, Birbank Taksit kartlarından və Umico.az-dan əldə edilən həmin kredit məbləği ilə Umicoda edilən hər 1000 AZN-dək alış-verişlərə görə isə əlavə 1 şans hesablanır!
Nümunə 1: Müştəriyə kampaniya dövründə 2900 AZN məbləğində nağd kredit və 1500 AZN limitli Birbank Star kartı rəsmiləşdirilmişdir. Müştəri nağd kreditə görə 3 və kredit kartına görə isə 2 şans qazanmaqla ümumilikdə 5 şans əldə edəcəkdir.
Nümunə 2: Müştəri kampaniya dövründə 3500 AZN məbləğində Birbank taksit kartları və 1000 AZN məbləğində Umico.az-dan kredit əldə edib. Bu zaman müştəri Birbank taksit kartına görə 4 şans, Umico.az-dan əldə etdiyi kreditə görə isə 1 şans qazanır. Kampaniya dövründə Birbank taksit kartı ilə Umico onlayn satış platformalarında 300 AZN-lik alış-veriş edir. Etdiyi ödənişlərə görə, əlavə 1 şans daha qazanır. Beləliklə, müştəri kampaniya dövründə 6 şans əldə etmiş olur.
Hazırda kredit kartım varsa, limitini artırmaqla lotereyada iştirak edə bilərəm?
Xeyr, mövcud kredit kartlarının limitinin artırılması zamanı lotereyada iştirak şansları təqdim olunmur.
Filiallardan əldə etdiyim kredit və ya kredit kartı mənə şans qazandırır?
Xeyr, lotereyada onlayn və məsafədən müraciət kanallarından – kapitalbank.az, birbank.az, m10, Birbank tətbiqindən və telesatış kanallarından nağd kredit və kredit kartına müraciət edərək həmin krediti əldə etmiş müştərilə hər 1000 AZN-ə görə bir iştirak şansı qazanırlar.
Neçə lotereya qalibi olacaq və hansı hədiyyələri qazanacaq?
Lotereya dövründə ümumilikdə 100 qalib seçiləcək və bu hədiyyələri qazanacaqlar: