Optimal Kasko, Gəlirli Həyat, İşsizlik sığortası və Fərdi qəza sığortası məhsulları ilə vəsaitlərinizi, avtomobillərinizi təminat altına alın.
Optimal kasko
Optimal Kasko sığortası PAŞA Sığorta şirkətinin Kapital Bank müştəriləri üçün təqdim etdiyi sığorta məhsuludur. Hər kəsin büdcəsinə uyğun Optimal Kasko sığorta məhsulunu artıq Kapital Bank filiallarından da əldə etmək mümkündür. Həmçinin məbləği hissə-hissə ödəmək imkanı da var.
Phishing-skimming (dələduzluq)
Fişinq dedikdə hakerin kart sahiblərini müxtəlif yollarla (elektron poçt və ya SMS göndərməklə) saxta saytlara və ya digər resurslara yönəltməklə kart istifadəçilərinin fərdi məlumatlarının oğurlaması başa düşülür.
Kredit kartların fiziki zədələnmədən sığortası (Card damage)
Kart fiziki zədələndiyi və ya itirildiyi hallarda, müştərinin istəyinə əsasən Bank tərəfindən yenisi ilə ödənişsiz əsasda əvəz edilir.
İşsizlik sığortası (Unemployment)
Gündəlik Tələbat krediti və taksit kartı sahiblərinin müraciət edə biləcəyi İşsizlik sığortası məhsulu məşğulluğun itirilməsi halında kredit öhdəliklərinizi qarşılanması təminatını verir.
Debet kartların fiziki zədələnmədən sığortası (card damage)
100-qat həyat sığortası (BOX)
100-qat həyat sığortası əldə edərək bədbəxt hadisə və ya xəstəlik nəticəsində orqanizmin funksiyalarının pozulması halında ortaya çıxa biləcək risklərə və sağalmaz xəstəliklərə qarşı həyat sığortası əldə edin
Məktəbli sığortası
Bu sığorta ölkə daxilində və ya təhsil üçün ölkə xaricində olan övladlarınızın müxtəlif qəza hadisələri zamanı ilkin tibbi xərclərini qarşılayacaq.
Kapital əmanəti üzrə rəsmiləşdirilən Fərdi qəza sığortası
Kapital əmanəti üzrə rəsmiləşdirilən Fərdi qəza sığortası ilə bədbəxt hadisə nəticəsində yaranacaq risklərə qarşı sığortalanın.
Kredit Həyat Sığortası
Kredit Həyat Sığortası sizi kredit götürdüyünüz zaman ölüm və əlillik hallarından sığorta edən həyat sığorta növüdür.
Kapital Bankın təqdim etdiyi sğorta məhsulları ilə bank vəsaitlərinizi, avtomobillərinizi təminat altına almaq olduqca rahatdır. Sığorta məhsulları üzrə bank tərəfindən verilən təminatları aşağıdakı şəkildədir. Belə ki, Optimal Kasko sığortası avtomobilinizdə xüsusi risklərə səbəbi ilə ortaya çıxan zərərlərin qarşılanmasına təminat verir. Gəlirli sığorta məhsulu xüsusi depozit məhsuludur. Bu məhsul vaitəsiylə bankda depozit hesabı açaraq həyat sığortası əldə edə biləcəksiniz. Phishing-skimming xidmətindən faydalanaraq bank kartları üzrə ortaya çıxan dələduzluq hallarına qarşı vəsaitlərinizi sığortalamış olacaqsınız . Kredit və debet kartların fiziki zədələnmədən sığortası xidməti xüsusi hallar səbəbiylə zədənmiş və itirilmiş bank kartlarınızı ödənişsiz şəkildə yeniləməyə imkan verir. İşsizlik sığortası məhsulu sığorta müddəti ərzində risklər nəticəsində məşğulluğun itirilməsi tarixindən etibarən sığortalının faydalanan şəxsin qarşısında kredit öhdəliyinin qarşılanması təminatını verir. 100 qat həyat sığortası məhsulundan faydalanaraq xüsusi hallar nəticəsində ortaya çıxa biləcək risklərə qarşı həyat sığortası əldə edəcəksiniz.

Обеспечьте защиту финансовых средств и автомобилей с помощью продуктов Оптимальное Каско, Доходное страхование жизни, Страхование от безработицы и Страхование от несчастных случаев.
Оптимальное Каско — это страховой продукт, предоставляемый PASHA Insurance клиентам Kapital Bank. Теперь продукт Оптимальное Каско, подходящий для любого бюджета можно приобрести в отделениях Kapital Bank. Также предоставляется возможность оплаты суммы в рассрочку
Фишинг это кража личных данных пользователей путём перенаправления (по электронной почте или SMS) держателей карт на поддельные сайты или иные ресурсы.
По желанию клиента осуществляется бесплатная замена пластиковых карт, в случае их повреждения либо утери
Продукт страхование от безработицы доступный для пользователей кредита на ежедневные нужды и владельцев карт рассрочки гарантирует выполнение кредитных обязательств в случае потери работы.
Бесплатная замена поврежденных либо утерянных кредитных карт.
Получите 100-кратное страхование жизни, чтобы защитить себя от рисков и неизлечимых заболеваний, которые могут возникнуть в результате несчастных случаев или болезней, приводящих к нарушению функций организма
Данная страховка покроет расходы на первичную медицинскую помощь для ваших детей, если с ними произойдет несчастный случай, будь то внутри страны или же во время обучения за ее пределами.
Застрахуйтесь от рисков возникновения несчастных случаев с помощью продукта «Индивидуальное страхование от несчастных случаев», оформляемого на основе вклада Kapital
Кредитное страхование жизни — это вид страхования, который обеспечивает защиту заемщика от смерти и инвалидности при получении кредита.
С продуктами от Kapital Bank очень просто застраховать свои банковские средства и автомобили. Параметры гарантий, предоставляемых банком по страховым продуктам, представлены ниже. Таким образом, страхование по программе Оптимальное Каско гарантирует покрытие убытков, связанных с рисками повреждения вашего автомобиля. Доходное страхование – это специальный накопительный продукт, разработанный нами для клиентов. С помощью этого продукта вы сможете открыть депозитный счет в банке и приобрести полис страхования жизни. Услуга Phishing-skimming позволяет застраховать свои средства от видов мошенничества с банковскими картами. Услуга страхования кредитных и дебетовых карт позволяет бесплатно восстановить поврежденные либо утерянные в силу особых обстоятельств банковские карты. Страхование от безработицы обеспечивает выполнение кредитных обязательств застрахованного перед выгодоприобретателем начиная со дня потери места работы в результате рисков, возникших в течение страхового периода. Продукт 100-кратного страхования жизни обеспечивает страхование жизни от рисков, возникающих в результате особых обстоятельств.